Маріуш Лабінський / Ігор Вуйцік

 

Персональна виставка Маріуша Лабінського та Ігоря Вуйціка (Польща)

12 жовтня 2025 р. о 19:00 год. в Музеї скла у Львові відкриється персональна виставка Ігоря Вуйціка та Маріуша Лабінського. Подія розкриє глядачеві мистецький доробок відомих і шанованих польських митців, які пов'язали свою творчість зі складним і благородним матеріалом – художнім склом. Обидва є випускниками Вроцлавської академії мистецтв ім. Е. Гепперта та від початку професійної активності демонструють зацікавленість у різних сферах діяльності (часто організаційної), що репрезентує культуру та мистецтво Вроцлава і Нижньої Сілезії. Представлені на виставці твори є фрагментом багатого та різноманітного творчого доробку обох вроцлавських художників. 

Маріуш Лабінський з Ігорем Вуйціком у 2008 році започаткували щорічний міжнародний проект «e-Glass», який набув великої популярності та є важливою платформою обміну досвідом, культивування традицій художнього та промислового проєктування скла. Виставка результатів проєкту "Ретроспектива. E-Glass" демонструвалася в програмі 11-го Міжнародного симпозіуму гутного скла у Львові.

Проєкт профінансовано з бюджету самоврядування Воєводства Нижньої Сілезії (Польща)

Повернутись назад